Na pęcherz moczowy

Infekcje pęcherza moczowego mogą być częstokroć powodem stanów zapalnych pochwy jak również odwrotnie.

Przewlekłe stany bakteryjne albo grzybicze u kobiety najczęściej pojawiają się w obu miejscach równocześnie. Profilaktycznie i przy współżyciu polecam krem IntiMoments, jak również dla Panów.

Można powiedzieć, ze choroba ta dokucza kilku Paniom i kuracje antybiotykami nie wiele przynoszą efektów, ażeby nie powiedzieć w ogólności. Antybiotyki w znaczącej liczbie sytuacji prowadzą do rozwoju grzybicy i w późniejszym czasie jest ciężko z tego wybrnąć. Profilaktycznie i leczniczo powinno się stosować produkt AC-Zymes choćby na okres roku. Mężczyźni i kobiety, które maja zaparcia i rozwolnienia kuracja powinna trwać nawet dłużej.

Łakomczuchy, które jeszcze w dodatku mają słabość do słodyczy, albo słodzą herbatę, kawę po wiele łyżeczek mogą doprowadzić do bardzo poważnego zredukowania odporności. Jest kilka preparatów na rynku, ale muszę powiedzieć, ze ParaProtex jest najlepszy. Sama miałam infekcje pęcherza moczowego przez 15 lat i mogę kategorycznie powiedzieć, że suplement diety ten spełni nadzieja wszystkich Pań i Panów na 100%.

Dodaj komentarz