Suplement energizujący

p>Aktywne składniki suplementu Energy & Memory wypełniają procesy zachodzące w organizmie. Są przydatne w przypadku długotrwałego wysiłku fizycznego lub umysłowego, jak również nadmiernego stresu. Dodają energii, odświeżają i ,stawiają na nogi” tak, aby można było pokonać przeszkody w łatwy sposób!

Suplement Energizujący – Energy & memory!

Guarana
Priorytetowym składnikiem aktywnym guarany jest kofeina, która ma wpływ na procesy metaboliczne , a oprócz tego produkcję ciepła. Pomaga utrzymać stosowny poziom czujności. U sportowców ma możliwość zwiększyć sprawność, siłę mięśniową , a dodatkowo wytrzymałość.

Lecytyna, cholina

Substancje wartościowe w prawidłowej aktywności układu nerwowego. Lecytyna korzystnie wpływa również na układ sercowo-naczyniowy. Cholina jest niezbędna do przekazywania impulsów nerwowych.

Witamina E

Silny antyoksydant, pełniący istotną rolę w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed utlenianiem. Pobudza właściwe czynność komórek.

Witamina C
Posiada właściwości antyoksydacyjne, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Uczestniczy w tworzeniu tkanki łącznej, co umożliwia zachować prawidłową strukturę skóry, dziąseł, kości , a oprócz tego chrząstki.

Cynk

Bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jest wymagany do właściwego podziału komórek, rozwoju oraz czynności narządów płciowych. Uczestniczy w utrzymaniu zdrowej struktury skóry.

Selen

Bardzo ważny w procesach metabolicznych organizmu. Wpływa na prawidłową czynność układu immunologicznego, jak również tarczycy.

Magnez

Odgrywa ważną rolę w zrównoważonym działaniu układu nerwowego, jak i mięśni. Wymagany do aktywności niektórych enzymów , a oprócz tego zachowania harmonii wapniowo potasowej organizmu.

UWAGA!
o O ile spożywasz inne suplementy zawierające kofeinę, zachowaj ostrożność przy stosowaniu tego preparatu!
o Produktu nie należy stosować w trakcie ciąży albo karmienia piersią.
o W wypadku chorób układu krążenia przed zastosowaniem produktu należy zasięgnąć porady lekarskiej!