Oczyszczanie paraprotex

Kuracje oczyszczające preparatem CaliVitaParaprotex ma sens i wiedzą o tym mężczyźni i kobiety, które to stosują. Na efekty oczyszczania nie powinno się długo czekać. Ważne jest to, że w przeciwieństwie do leków efekty są długotrwałe. Kuracje trzeba powtórzyć po kilku tygodniach.

Pytacie czy są jakieś skutki uboczne?

Skutki uboczne przy oczyszczaniu organizmu preparatem ParaProtex mogą się pojawić , sama nazwa wskazuje , że należy coś z siebie wydalić. Jakie to mogą być objawy?

lekkie bóle głowy, piekący stolec, zmniejszone łaknienie zwłaszcza na słodycze, mało ważące łamanie w kościach, zmiany skórne podobne do trądziku, inny niż dotychczas, intensywny zapach moczu.

Im organizm bardziej zanieczyszczony tym efekty uboczne większe. Jest to opisane na wyrost ale może się zdarzyć. Można wtedy kuracje rozłożyć w czasie i stosować dawki suplementu ParaProtex mniejsze.

Kuracje tym preparatem stosowane są choćby od 10 lat i efekty są bardzo dobre. Paraprotex trzeba do hitów suplementów w Polsce. Suplement jest jednym z najlepszych preparatów ziołowych i ma już dużą grupę zadowolonych pacjentów.