Filtr do wody

Dzień w dzień pij czystą, ustabilizowaną, jonizowaną wodę!

W wypadku zakupu urządzenia w sprzedaży wysyłkowej firma realizuje wysyłke kurierem jedynie po uiszczeniu przedpłaty, w zgodzie z zaleceniami spółki kurierskiej DHL.

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź także alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym posiada korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.

Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która pełni jedyną rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego także woda jest nie tylko istotną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej harmonii wodno-elektrolitowej organizmu. Odgrywa także szereg innych procedur: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe suplementy przemiany materii, pełni ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy , a dodatkowo normalizuje w komórkach poziom elektronów i protonów.
Urządzenie AQUARION Calivita produkuje wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.
W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz dodatkowo lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednakże długotrwałe zakwaszenie organizmu ma możliwość być przyczyną niebagatelnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową harmonię kwasowo-zasadową.

Filtr do wody Aquarion – zalety:
– Gruntownie oczyszcza wodę: ma zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei konieczne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr ma także turmalin, który w naturalny sposób prócz tego jonizuje wodę.

Wielostopniowa jonizacja wody (w trakcie elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać zarówno wodę alkaliczną, jak również kwaśną o 4 różnorakich zakresach poziomu pH.

* Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, i tym podobne. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i umacnia go do funkcjonowania.

* Kwaśna woda jonizowana ma możliwość być stosowana tylko zewnętrznie!, przykładowo. do pielęgnacji twarzy, regeneracji skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości ma możliwość być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do zleceń domowych (dezynfekujące funkcjonowanie bez chemikaliów).

– Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).

– Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega przerobieniu, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.

– Urządzenie produkuje wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a w szczególności dla ludzi aktywnych, wyczynowców , a oprócz tego pracowników fizycznych.

Efekty stosowania wody alkalicznej:
– redukuje zakwaszenie;
– wspomaga działanie nerek;
– aktywuje i równoważy pełnowartościowy system ochronny organizmu;
– wspomaga funkcje trawienne;
– zmniejsza cellulit;
– właściwe jej połączenie z codzienną dietą ma możliwość wspomóc proces odchudzania;
– dodaje energii;
– obniża zmęczenie;

Kwaśna woda jonizowana
jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, i tak dalej. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!

Efekty stosowania wody kwaśnej:
– oczyszcza i pielęgnuje skórę;
– czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;

Urządzenie Aquarion:
– posiada innowacyjny, miły dla oka wygląd, z łatwością można go również zamontować na ścianie;
– jest zwyczajne w użyciu, obsłudze;
– ma łatwo wymienialny filtr, którego stopień zużycia można na bieżąco śledzić;
– jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
– w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.