CaliClean

Uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym – 946 ml

Środowisko, nasz organizm, a także nasz dom wymagają ciągłego oczyszczania i odświeżania. Jeżeli już już zdążyłeś zapewnić sobie super skuteczne okoliczności dla zdrowia Twojego organizmu z poradą składników czynnych produktów diety Calivita international(R), obecnie masz możliwość przerobić swój lokal nie do poznania poprzez naszym nowym, przyjaznym środowisku środkom czystości.

CaliClean Natural All Purpose Cleaner Lemon (946 ml) – uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym przeznaczony do stosowania na różnych powierzchniach. Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, odciski palców i inne zanieczyszczenia. Do zastosowania m.in.: w kuchni, łazience, do czyszczenia przykładowo. mebli, blatów i podłóg. Nie ściera powierzchni.

 

Dlaczego suplementy CaliClean są lepsze i przyjazne środowisku?

? zostały stworzone z substancji w 100% biodegradowalnych;

? zawierają substancje powierzchniowo-czynne pochodzenia roślinnego;

? nie zawierają fosforanów i dioksyn;

? nie są wytwarzane z surowców petrochemicznych;

? nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego;

? nie były testowane na zwierzętach;

? opakowanie jest opracowane z materiałów podlegających recyklingowi;

? zastosowane w produktach bezpieczne substancje zapachowe są kompatybilne ze normami IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Substancji Zapachowych);

? składniki produktu były zatwierdzone poprzez US EPA – Agencję Ochrony Środowiska w USA.

Składniki: Aqua, niejonowe środki powierzchniowo czynne (Glucopon(R) 425 N – Decyl glucoside) – 5% lub więcej ale mniej niż 15%, Corn Alcohol, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Hydroxide, kompozycja zapachowa (Limonene) – IFRA Lemon fragrance, barwnik (CI 19140 – Yellow colorant).

Sposób zastosowania: Spryskać zabrudzoną powierzchnię i wytrzeć papierowym ręcznikiem lub ścierką. Powtórzyć czynność na silnie zabrudzonych powierzchniach. O ile nie jesteś pewny odnośnie materiału czyszczonej powierzchni przed użyciem środka wypróbuj go na niedużo widocznej powierzchni. Nie używaj środków na drewniane i lakierowane powierzchnie.

Przed czyszczeniem wyłącz z sieci urządzenia elektryczne.

 

 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Przed użyciem produktu, przeczytaj wnikliwie etykietę.

Mimo że suplementy są przyjazne środowisku to jednakże w wypadku bezpośredniego kontaktu z oczami czy jamą ustną mogą spowodować podrażnienia.

Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu.

Pierwsza pomoc: Podrażnienie oczu: zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast wielką ilością wody (płucz oczy wodą przez 15 minut) i zasięgnąć porady lekarza.

Połknięcie: W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów (wypić szklankę wody): niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i zilustrować opakowanie lub etykietę.

W wypadku awarii albo jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – jeżeli już to możliwe, pokaż etykietę.

Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować jedynie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.